Vārti
Garāžu vārti
Bīdāmie vārti
Veramie vārti
Ātrgaitas vārti
Vārtu automātika
Iebraukšanas sistēmas
Iekraušanas sistēmas
Pakalpojumi
Mūsu darbi
Sadarbības partneri
Vakances
Par FITTERO
Kontakti

 

BĪDĀMIE VĀRTI


FITTERO izgatavo gan industriālos, gan dārza bīdāmos vārtus.
Bīdāmajiem vārtiem vērtnes tiek izgatavotas no tērauda caurulēm. Standarta komplektācijā vārti līdz 4 m tiek izgatavoti no 40x40 mm kvadrātcaurules, ja tie ir industriālie vārti, tad cauruļu izmēri mainās. Industriālie vārti ir robežās no 4,5 – 10 m Iespējami arī citi risinājumi, piemēram, izgatavot vārtus no alumīnija caurulēm, lai tie būtu vieglāki.
Visi vārti tiek krāsoti ar pulverkrāsošanas metodi, kura ir videi draudzīga un ekonomiska. Daudzslāņu pulverkrāsas uzklāšana nodrošina teicamu aizsardzību pret koroziju, kā arī ilgu garantijas laiku. Pulverkrāsu parasti uzklāj elektrostatiski un pēc tam veic karsto žāvēšanu, lai veidotu noturīgu pārklājumu. Pulverim piemīt termoplastiskas īpašības.
Bīdāmo vārtu konstrukcija atbilst pasūtītāja un eksplutācijas drošības prasībām. Bīdāmo vārtu konstrukcija izgatavota no kvalitatīva alumīnija (Al Mg Si 0.5 F22 Natur) un tērauda, un ir vienmērīgas, gludas un taisnas virsmas. Visi savienojuma metinājumi atbilst nepieciešamajām kvalitātes prasībām. Metinājuma šuves ir noslīpētas (CниП – II – 23 - 87). Visi elementi saskrūvēti ar atbilstoša diametra un precizitātes skrūvēm (DIN 6914). Bīdāmajiem vārtiem izmantota TorTec (Vācija) furnitūra un sistēmas, kam slēdzenes mehāniskās daļas ir no nerūsējošā metāla, bet eņģes no nerūsējošā tērauda vai karsti cinkotas.
 
Izstrāde: Marketing.lv